Latarnia Solarna Kobra 200W 6500K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyposażona w czujnik zmierzchowy, lampa działa ciągle po zmierzchu, niezależnie od ruchu wokół niej. Dzięki wydajnemu panelowi solarnemu oraz akumulatorowi o pojemności 20000mAh, wspartym dużym osobnym panelem solarnym o mocy 30W 6V, zapewnia długotrwałe oświetlenie bez konieczności częstego ładowania.
Lampę cechuje solidna aluminiowa obudowa, a w zestawie znajduje się uchwyt montażowy oraz pilot, co ułatwia instalację i obsługę. Dodatkowo, pilot umożliwia wygodne sterowanie, zapewniając jeszcze większą funkcjonalność.
Ta latarnia solarne z osobnym panelem, posiadająca jedynie czujnik zmierzchu, to znakomite rozwiązanie do oświetlenia boisk, parkingów czy placów, gwarantując skuteczne i niezawodne oświetlenie w różnych przestrzeniach.
Pilot do lampy oferuje kilka różnych trybów pracy. Można wybrać spośród opcji, takie jak: 4 godziny pełnej mocy + 6 godzin trybu czujnika, 4 godziny pełnej mocy + 4 godziny trybu czujnika, pełna jasność przez 5 godzin, 50% natężenia światła oraz możliwość zmniejszenia jasności, wybranie pełnej jasności na 3 godziny oraz tryb 4 godzin pełnej mocy + 8 godzin trybu czujnika.
Dodatkowo, pilot umożliwia podstawowe operacje, takie jak włączenie lampy, ustawienie na pełną jasność,
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 5.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 70 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| KOLOR | Szary |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | BATERIA SOLARNA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 200W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1700lm |
| NAPIĘCIE | 3.2V / 20000 mAh |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| WAGA NETTO | 4.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 510mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
