Lampa Solarna Kemp 5W 6500K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | ABS + PLASTIK |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17kg |
| NAPIĘCIE | 3.7V / 7200 mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 90° |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 135mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.7 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 70 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26.8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.2 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | BATERIA SOLARNA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 24 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| MOC | 5W LED |
