Lampka Solarna Butterfly Biała 1,5W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.20 kg |
| MOC | 1.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KĄT ŚWIECENIA | 90° |
| NAPIĘCIE | 3.7V/1200mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 0.7Wp Polikrystaliczny |
| WAGA NETTO | 0.25 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 95 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.30 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 220 Lm |
