Lampa Solarna Pod Parasol Ogrodowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To oświetlenie można zamontować zarówno na balkonie, jak i w ogrodzie. Energooszczędna budowa opierająca się na ładowanym przez energię słoneczną akumulatorze Ni-MH AA 1,2V/300 mAh o mocy 0,14 W sprawia, że model jest w pełni bezpieczny i łatwy w obsłudze. Ciepłe światło stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych świeczek, które przy silnym wietrze gasną. Model ten o długości 1,5 m nadaje się do montażu do każdego typu parasola ogrodowego.
Produkt jest objęty 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WAGA NETTO | 0.21 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.3kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| MOC | 0.14W |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| NAPIĘCIE | 1.2V/300mAh |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 1.5 m |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
