Lampa Solarna Street 15W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- tryb A – pierwsze 5 godzin pracy: po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100% mocy, a następnie 20 sekund bez ruchu przełącza się w tryb ekonomiczny i świeci 30% mocy.
- tryb B – po 5 godzinach lub gdy pojemność baterii spadnie poniżej 30% lampa gdy wykryje ruch włącza się na 100% mocy, po 20 sekundach bez ruchu przełączy się w tryb ekonomiczny na 30% mocy po czym po 5 minutach wyłączy się
Dane techniczne
| KĄT ŚWIECENIA | 140° |
| MOC | 15W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 9.5Wp Monokrystaliczny |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| NAPIĘCIE | Bateria 7.4V/5400mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 2.30 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 232 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.40 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 58 mm |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1650 lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 413 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 26 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| KOLOR | CZARNY |
