Lampa Solarna Brick 6W 800lm 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- tryb pracy z czujnikiem – jeśli bateria jest powyżej 30%, po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100%. Zasięg czujnika ruchu: 120° <6m. A następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu wchodzi w tryb ekonomiczny 30% mocy i tak świeci do kolejnego wykrycia ruchu.
Jeśli bateria jest poniżej 30%, po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100%. A następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu lampa się wyłączy.
- tryb oświetlenia ciągłego – naciśnij przycisk drugi raz. Po mrugnięciu lampa jest w trybie oświetlenia ciągłego. Po zmierzchu lampa włączy się automatycznie i będzie pracować na 50% swojej mocy. Po 5 godzinach lub gdy bateria spadnie poniżej 30% lampa przejdzie w tryb ekonomiczny. Po wykryciu ruchu znowu zapala się na 50% swojej mocy, a po 20 sekundach się wyłączy.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 3.7V/3000mAh |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + POLIWĘGLAN |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.7kg |
| WAGA NETTO | 0.57kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 062kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 97mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 140° i 70° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.3 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 43mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 2.8Wp Monokrystaliczny |
| MOC | 6W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800Lm |
