Lampka ogrodowa solarna kulka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0127kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| KOLOR | CZARNY / BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.6kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 340mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.06W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 1.2V/40mAh |
| MATERIAŁ | Plastik |
| CRI [RA] | 80 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | SOLAR |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| RODZINA LAMP | SOLARY MERKURY |
| WAGA NETTO | 0.12kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
