LAMPKA OGRODOWA KULKA SOLARNA CZARNA PLASTIK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Propozycja od marki Eko-Light to urządzenie, które zasilane jest w sposób ekologiczny przy pomocy baterii słonecznej. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób można stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie lub na tarasie. Model ten występuje w kilku wariantach. Do wyboru są różne rodzaje materiałów, wielkości oraz kolory.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 1.2V/40mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ZASILANIE | BATERIA SŁONECZNA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 340 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| KOLOR | CZARNY |
| MOC | 0.06W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
