Lampka biurkowa FELIX BLACK/GOLD 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + PLASTIK |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 360mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 460 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 310 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 310 mm |
| RODZINA LAMP | FELIX |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | E27 |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
