Lampa Biurkowa BLADE 5W LED Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 5V |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 0.46kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - LS-LDS-PWD180630 |
| WAGA BRUTTO | 0.54kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 95 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 5W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 260lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.5kg |
