Lampka Biurkowa Chico 4,5W 4000K Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.9296kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 420mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 4.5W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 280lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Plastic+iron |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.4kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 132mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.8146kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
