Lampka biurkowa VARIO WHITE 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| KOLOR | BIAŁY / SREBRNY |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 5W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.7kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 190mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - LS505W |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
