LAMPKA BIURKOWA GALA 6W LED BIAŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa GALA 141 w kolorze brązowym to doskonały dodatek do starych, drewnianych biurek oraz skórzanych foteli i kanap. Zaskakuje elegancją i prostotą jednocześnie. Poza domowym gabinetem doskonale sprawdzi się także jako lampka nocna w sypialni.
Model ten jest objęty 24-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G - PCB YXL657-2 |
| WAGA NETTO | 0.55kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 0.93kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.20kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
