Lampka biurkowa ARENA WHITE/SILVER 1xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna kolekcja lamp ARENA polskiej marki MiLAGRO przyciąga wzrok minimalistycznym designem i szlachetną, a zarazem bardzo zróżnicowaną kolorystyką. W skład tej rodziny produktów wchodzi 6 różnych modeli, idealnych do samodzielnego wykorzystania lub stworzenia harmonijnej kompozycji świetlnej w pomieszczeniu. Do wyboru jest nieduży kinkiet, lampy wiszące z jednym, trzema lub pięcioma źródłami światła na prostokątnej listwie lub okrągłej rozecie, a także subtelna lampka biurkowa. Każda z propozycji dostępna jest w aż 6 barwnych konfiguracjach, łączących złoto z bielą, granatem, butelkową zielenią i czernią oraz czerń i biel ze srebrem.
Kolekcja lamp ARENA to propozycja niezwykle komplementarna, dlatego warto wykorzystać potencjał, tkwiący w takim bogactwie modeli i wybrać je do dużych, otwartych przestrzeni z kilkoma strefami funkcjonalnymi. Kluczem do sukcesu jest tutaj dopasowanie odpowiedniego wariantu do konkretnego miejsca, jak zawieszenie potrójnej lampy na listwie nad blatem roboczym w kuchni, pięcioelementowego zwisu na okrągłej rozecie nad dużym stołem w jadalni i kilku kinkietów nad wygodnym narożnikiem w salonie. Kolorystykę lamp najlepiej natomiast dobrać do innych elementów wyposażenia lub postawić na uniwersalne i ponadczasowe połączenie czerni i bieli ze złotem i srebrem.
Kolekcja ARENA – najwyższa jakość gwarantowana
Wszystkie lampy z kolekcji ARENA powstają z najwyższej jakości materiałów w polskich zakładach produkcyjnych, dlatego wyróżniają się dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i starannością wykonania. Można mieć więc pewność, że nawet długoletnie użytkowanie nie odciśnie na nich negatywnego piętna.
Lampy z tej kolekcji przystosowane są do źródeł światła LED typu GX53.
W skład kolekcji ARENA wchodzą następujące modele:
• Kinkiet biało-złoty MLP7753
• Lampa wisząca biało-złota MLP7754
• Lampa wisząca biało-złota, na listwie, potrójna MLP7755
• Lampa wisząca biało-złota, na rozecie, potrójna MLP7756
• Lampa wisząca biało-złota, na rozecie, pięcioelementowa MLP7757
• Lampka biurkowa biało-złota MLP7758
• Kinkiet czarno-złoty MLP7759
• Lampa wisząca czarno-złota, pojedyncza MLP7760
• Lampa wisząca czarno-złota, na listwie, potrójna MLP7761
• Lampa wisząca czarno-złota, na rozecie, potrójna MLP7762
• Lampa wisząca czarno-złota, na rozecie, pięcioelementowa MLP7763
• Lampka biurkowa czarno-złota MLP7764
• Kinkiet zielono-złoty MLP7765
• Lampa wisząca zielono-złota, pojedyncza MLP7766
• Lampa wisząca zielono-złota, na listwie, potrójna MLP7767
• Lampa wisząca zielono-złota, na rozecie, potrójna MLP7768
• Lampa wisząca zielono-złota, na rozecie, pięcioelementowa MLP7769
• Lampka biurkowa zielono-złota MLP7770
• Kinkiet niebiesko-złoty MLP7771
• Lampa wisząca niebiesko-złota, pojedyncza MLP7772
• Lampa wisząca niebiesko-złota, na listwie, potrójna MLP7773
• Lampa wisząca niebiesko-złota, na rozecie, potrójna MLP7774
• Lampa wisząca niebiesko-złota, na rozecie, pięcioelementowa MLP7775
• Lampka biurkowa niebiesko-złota MLP7776
• Kinkiet biało-srebrny MLP7777
• Lampa wisząca biało-srebrna, pojedyncza MLP7778
• Lampa wisząca biało-srebrna, na listwie, potrójna MLP7779
• Lampa wisząca biało-srebrna, na rozecie, potrójna MLP7780
• Lampa wisząca biało-srebrna, na rozecie, pięcioelementowa MLP7781
• Lampka biurkowa biało-srebrna MLP7782
• Kinkiet czarno-srebrny MLP7783
• Lampa wisząca czarno-srebrna, pojedyncza MLP7784
• Lampa wisząca czarno-srebrna, na listwie, potrójna MLP7785
• Lampa wisząca czarno-srebrna, na rozecie, potrójna MLP7786
• Lampa wisząca czarno-srebrna, na rozecie, pięcioelementowa MLP7787
• Lampka biurkowa czarno-srebrna MLP7788
Dane techniczne
| MOC | 1xGX53 |
| KOLOR | Biel / Srebro |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | 230V/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| GWINT | GX53 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.85kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| RODZINA LAMP | ARENA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
