Lampka biurkowa SCUOLA WHITE 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 8W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| WAGA BRUTTO | 0.8kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 550mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | SCUOLA |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
