Lampa sufitowa FELIX BLACK/GOLD 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.85kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + PLASTIK |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | FELIX |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
