Lampa Wisząca FELIX 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy objęte są 2-letnią gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.98kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.27kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 2xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| RODZINA LAMP | FELIX |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
