Lampa Wisząca FELIX 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy objęte są 2-letnią gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.94kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.28kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| RODZINA LAMP | FELIX |
