Adela Midi M1459 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela Midi M1459 DG
Adela Midi M1459 DG to nowoczesny, prostokątny kinkiet elewacyjny o niewielkich rozmiarach. Źródłem światła jest żarówka GU10 (brak w zestawie), co daje możliwość Państwu doboru mocy oraz barwy światła poprzez zastosowanie tradycyjnych halogenowych lub energooszczędnych żarówek LED.
Materiałem, z którego wykonana jest oprawa oświetleniowa, jest lakierowane proszkowo na kolor ciemnego popielu aluminium, co zapewnia wyjątkową trwałość produktu. Oprawa posiada źródło światła skierowane w dół, co fantastycznie oświetla wejście do domu oraz numer posesji, elewację biura czy obiektu hotelowego. Lampa pozwoli na komfortowe poruszanie się wokół budynku w godzinach wieczornych.
Stopień ochrony IP54 zapewnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 13,7 cm |
| Szerokość | 8,7 cm |
| Liczba żródeł światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ilość źródeł światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
