Adela 7001 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela 7001 BL
Adela 7001 BL to nowoczesny kinkiet zewnętrzny w kolorze czarnym, o kształcie cylindra, wykonany z aluminium. Posiada popularny gwint żarówki E27, umożliwiający instalację dwóch energooszczędnych żarówek LED (góra/dół), co pozwala na wybór dowolnych parametrów oświetlenia.
Doskonale sprawdzi się do oświetlenia elewacji w nowoczesnych oraz klasycznych budynkach zarówno w jednorodzinnej zabudowie jak i w apartamentowcach. Dwukierunkowe źródło światła pozwala oświetlić powierzchnię nad lampą, jak i pod nią, co umożliwia bezpieczne poruszanie się po zmroku oraz podkreśla detale architektoniczne budynku.
Dane techniczne
| Głębokość | 17,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
