Adela Midi M1458 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Adela Midi M1455 DG
Adela Midi M1458 DG to prostokątna lampa sufitowa o niewielkich rozmiarach w kolorze ciemnego popielu. Źródłem światła jest żarówka GU10 (brak w zestawie), co pozwala na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED oraz tradycyjnych halogenowych, dając możliwość wyboru mocy i barwy światła według własnych preferencji.
Lampa przeznaczona jest do montażu w miejscach zadaszonych, a jej kompaktowe rozmiary doskonale wpisują się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną przestrzeń. Oprawę można wykorzystać do tworzenia imponujących aranżacji świetlnych zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Doskonale oświetli wejścia do budynków, zadaszone galerie prowadzące na dziedziniec, wewnętrzne patio, wszelkiego rodzaju wiaty i altany ogrodowe.
Materiałem, z którego wykonana jest oprawa oświetleniowa, jest lakierowane proszkowo aluminium, co gwarantuje wyjątkową trwałość produktu. Stopień ochrony IP54 zapewnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 8,7 cm |
| Ilość źródeł światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Szerokość | 8,7 cm |
| Liczba żródeł światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
