Adela 8001 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela 8001 AL
Adela 8001 AL to nowoczesny kinkiet o prostokątnym kształcie wykonany z aluminium. Oprawa posiada dwa kierunki światła (góra/dół), a dzięki mocowaniu źródła światła na gwincie E27 możliwe jest dopasowanie mocy i barwy oświetlenia, korzystając z energooszczędnych żarówek LED.
Kinkiet doskonale sprawdzi się do podświetlenia elewacji zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Dzięki możliwości wyboru parametrów źródła światła, możemy samodzielnie dostosować intensywność i barwę oświetlenia do naszych indywidualnych preferencji. Zastosowanie podwójnego kierunku świecenia pozwala tworzyć wspaniałe efekty wizualne, podkreślając detale konstrukcyjne domu lub firmy.
Oprawa została zabezpieczona wysokiej jakości lakierem proszkowym, co w połączeniu ze stopniem ochrony IP54 oraz solidnymi materiałami gwarantuje bezproblemowe użytkowanie produktu przez długi czas. W sprzedaży dostępne są również wersje w kolorze czarnym oraz ciemnym popielu.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
