Adela Midi M1460 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela Midi M1460 DG
Adela Midi M1460 DG to niewielkich rozmiarów kinkiet o prostokątnej formie, świecący w dwóch kierunkach. Źródłem światła są dwie żarówki GU10 (brak w zestawie), więc to od Państwa zależy dobór mocy oraz barwy światła poprzez zastosowanie tradycyjnych halogenowych lub energooszczędnych żarówek LED.
Lampa znajdzie zastosowanie w budynkach, w których chcemy oświetlić przestrzeń na dole, zapewniając komfort przemieszczania się w godzinach wieczornych, jak również podkreślić detale elewacji lub podbitki dachowej. Zastosowanie podwójnego źródła światła daje nam możliwość zastosowania żarówek o różnej mocy, zależnie od efektów wizualnych oraz praktycznych, jakie chcemy osiągnąć. Oprawa doskonale wkomponuje się w elewacje wykonane z tynków mineralnych, cegły, betonu lub drewna.
Materiałem, z którego wykonana jest oprawa oświetleniowa, jest lakierowane proszkowo na kolor ciemnego popielu aluminium, dzięki czemu produkt jest wyjątkowo trwały. Stopień ochrony IP54 zapewnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | GU10, 2 x max 35 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ilość źródeł światła | GU10, 2 x max 35 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 8,7 cm |
