Adela Midi M1456 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela Midi M1456 DG
Adela Midi M1456 DG to niewielki kinkiet elewacyjny o cylindrycznym kształcie, którego źródłem światła jest żarówka na trzonek GU10 (brak w zestawie), co daje możliwość zamontowania zarówno tradycyjnej halogenowej, jak i energooszczędnej żarówki LED.
Oprawa posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu doskonale wpasuje się w wiele miejsc o ograniczonej przestrzeni montażowej. Z powodzeniem możemy zastosować ją do oświetlenia budynków o nowoczesnej oraz tradycyjnej architekturze. Źródło światła skierowane w dół doskonale rozświetli drzwi wejściowe, numer posesji, taras, elewacje budynku oraz przestrzeń wokół.
Materiałem, z którego wykonana jest oprawa oświetleniowa, jest lakierowane proszkowo na kolor ciemnego popielu aluminium, dzięki czemu produkt jest wyjątkowo trwały. Stopień ochrony IP54 zapewnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 13,2 cm |
| Liczba żródeł światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 12 cm |
| Ilość źródeł światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
| Średnica | 9 cm |
