Adela 7001 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela 7001 AL
Adela 7001 AL to nowoczesny kinkiet elewacyjny o kształcie cylindra wykonany z aluminium. Posiada gwint E27, umożliwiający instalację dwóch energooszczędnych żarówek LED (góra/dół), co daje możliwość dostosowania parametrów oświetlenia, takich jak moc, kąt świecenia czy barwa światła.
Zastosowanie wysokiej jakości lakieru proszkowego sprawia, że oprawa jest odporna na różne warunki atmosferyczne, a powłoka lakiernicza utrzymuje się w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Dzięki ponadczasowemu i uniwersalnemu kształtowi, świetnie nadaje się do oświetlenia elewacji zarówno w architekturze nowoczesnej, jak i tradycyjnej.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 17,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
