Adela 8001 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela 8001 DG
Adela 8001 DG to nowoczesna oprawa w kolorze ciemnego popielu, o prostokątnym kształcie, wykonana z aluminium. Posiada dwa kierunki świecenia (góra/dół), a dzięki mocowaniu źródła światła na gwincie E27, użytkownik może swobodnie dostosować moc i barwę oświetlenia, wykorzystując energooszczędne żarówki LED.
Ten kinkiet doskonale sprawdzi się do podświetlenia elewacji zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Dzięki możliwości wyboru parametrów źródła światła, można dostosować intensywność i barwę oświetlenia do indywidualnych preferencji. Zastosowanie podwójnego kierunku świecenia umożliwia stworzenie wspaniałych efektów wizualnych, podkreślając detale konstrukcyjne domu lub firmy.
Oprawa została zabezpieczona wysokiej jakości lakierem proszkowym, co w połączeniu ze stopniem ochrony IP54 oraz solidnymi materiałami, zapewnia bezproblemowe użytkowanie produktu przez długi czas. Produkt dostępny jest również w wersjach w kolorze srebrnym oraz czarnym.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 12 cm |
