Adela 8003 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Adela 8003 BL
Adela 8003 BL to nowoczesna sufitowa oprawa oświetleniowa o prostokątnym kształcie, wyposażona w pojedyncze źródło światła na gwincie E27. Zastosowanie tego rodzaju mocowania pozwala na używanie nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED, umożliwiając dostosowanie mocy i barwy światła do własnych preferencji.
Oprawa doskonale oświetli przestrzeń pod balkonem, zadaszeniem, w altanie ogrodowej, umożliwiając tworzenie efektownych kompozycji świetlnych, które zapewnią przyjemną atmosferę w otoczeniu oraz umożliwią komfortowe poruszanie się wieczorową porą wokół budynku.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium w kolorze czarnym. Stopień ochrony IP54 zapewnia wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne.
Istnieje również możliwość wyboru koloru srebrnego oraz ciemnego popielu.
Dane techniczne
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 12 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 60 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | czarny |
