Adela 8002 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Adela 8002 BL
Kinkiet Adela 8002 BL to nowoczesna oprawa oświetleniowa w kolorze czarnym, o prostokątnym wzornictwie, wyposażona w jednokierunkowe źródło światła mocowane na gwincie E27. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dostosowania mocy i barwy światła do własnych preferencji, stosując energooszczędne żarówki LED.
Aluminiowy korpus lampy jest polakierowany proszkowo, co gwarantuje wysoką odporność produktu na czynniki zewnętrzne.
Ten kinkiet sprawdzi się doskonale do podświetlenia wejścia do domu, balkonów, tarasu oraz bramy garażowej. Doskonale oświetli elewację budynku, podkreślając jego elegancki i reprezentatywny charakter. Znajdzie zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i biurowo-przemysłowych.
W ofercie posiadamy również oprawę w kolorach: srebrnym oraz ciemnym popielu.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 12 cm |
