Żarówka LED E14 świeczka 5.5W 6500K 470lm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 230V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 470Lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | OSRAM |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GWINT | E14 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 106mm |
| RODZINA LAMP | OSRAM |
| MOC | 5.5W |
| NOWOŚCI | 23 |
