Żarówka LED 7W E14 C37. Świeczka Barwa: 6500K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowany gwint nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej, a sam montaż polega na wymianie 1:1 żarówki LED z żarówką tradycyjną.
Miła dla oka barwa światła nie wywołuje efektu zmęczonych oczu, ponieważ żarówki świecą w ciągłym paśmie, na równej częstotliwości, a energooszczędna klasa pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej.
Żarówki LED od firmy Eko-Light charakteryzują się nawet 50 razy dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 7W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22 |
| ZASILANIE | N/D |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 600Lm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.9kg |
| WAGA NETTO | 0.019kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 37mm |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.029kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 37mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.8 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 220° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 80 |
