Żarówka LED 5W E14 G45 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.033kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 82mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400Lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.9kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 5W |
| GWINT | E14 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45mm |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.023kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
