ŻARÓWKA LED 3W E14 Kulka. Barwa: CIEPŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 85 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| MOC | 3W |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | CIEPŁA |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5, 45 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E14 |
