Żarówka Filamentowa LED 4W Świeczka E14 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø35mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 470 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 97mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| GWINT | E14 |
| MOC | 4W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Szkło |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
