Żarówka LED 1,5W ST22 E14 3000K Do Lodówek
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka charakteryzuje się bardzo dobrej jakości materiałami użytymi do produkcji oraz nawet 10-krotnie dłuższą żywotnością w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami żarowymi.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 1.5W |
| GWINT | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 130 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø20 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
