Żarówka LED 3W E14 G40 4000K Kryształ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.086kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA BRUTTO | 0.097kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | 3W |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 330lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.16kg |
| MOC | 3W |
| GWINT | E14 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | KRYSZTAŁ |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
| Led zintegrowany | Nie |
