Żarówka Filamentowa LED 4W G45 E14 2700K TOP SILVER
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Posrebrzany wierzchołek żarówki nadaje jej niepowtarzalny wygląd oraz pozwala chronić nasze oczy przed nadmiernym olśnieniem.
Żarówki tego typu idealnie nadają sie do zastosowania w lampach domowych, do oświetlenia luster, w restaracjach czy sklepach.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 320 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | >80 |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 74 mm |
| MATERIAŁ | Szkło |
| MOC | 4W |
| MARKA | Milagro |
