Żarówka LED 4W E14 C37 4000K Kryształ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 37mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.12kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 37mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | 4W |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 89mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.3 |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 4W |
| GWINT | E14 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | KRYSZTAŁ |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
