Lampka Solarna Zorro 3000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 5V / 80MA |
| MATERIAŁ | Plastik |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.17kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 455mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.99kg |
| MOC | 0.15W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
