Lampka Solarna Flame 1800K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 2V / 20MA |
| MATERIAŁ | Plastik |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.06kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.07kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 370mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.05kg |
| MOC | 0.06W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 1800K |
