Lampka Solarna Umbrella RGB IP44 2szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.62kg |
| MOC | 0.1W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| NAPIĘCIE | 2V/100MA |
| MATERIAŁ | Plastik |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 440mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 440mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.2 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 700mm |
| KOLOR | TRANSPARENTNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | N/D |
