Lampka Solarna Corda 9000K + 8m 3000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.6 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52mm |
| KOLOR | Zielony |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21.8kg |
| MOC | 6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 9000K + Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | 5V |
| MATERIAŁ | ABS + PC |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 65 |
| WAGA NETTO | 0.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 150mm |
| WAGA BRUTTO | 0.37kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| ZASILANIE | SOLAR |
