Lampka Solarna Decor 3000K IP44 4szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 390mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.7kg |
| MOC | 0.06W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | 2V / 29MA |
| MATERIAŁ | Plastik |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 67mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.54kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 67mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
