Lampka Solarna Point 70lm 8000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38.3 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 355mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 70lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.8kg |
| MOC | 0.25W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 8000K |
| NAPIĘCIE | 5.5V / 150MA |
| MATERIAŁ | Plastik |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 155mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.21kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.4 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
