Lampka Solarna Dragon Zestaw RGB IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lekka, promienista forma każdego z elementów tworzy efekt dekoracyjnego rozbłysku światła, który buduje klimat przestrzeni i wprowadza wielopunktowe, subtelne akcenty. Dzięki możliwości rozstawienia czterech punktów świetlnych produkt dobrze sprawdza się wzdłuż ścieżek, przy rabatach oraz w strefach wejściowych, gdzie światło może prowadzić wizualnie i porządkować aranżację.
Montaż polega na bezpośrednim wbiciu w grunt, co umożliwia szybkie i elastyczne rozmieszczenie oświetlenia bez konieczności prowadzenia instalacji."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.09kg |
| MOC | 0.15W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| NAPIĘCIE | 5V / 100MA |
| MATERIAŁ | Plastik |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.11kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.12kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 850mm |
| KOLOR | INOX |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | N/D |
