Lampa sufitowa Cube CB-S DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-S DG to nowoczesna, prosta lampa sufitowa o minimalistycznym wyglądzie w kolorze ciemny popiel o wysokości 20,5cm.
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) pozostawiając państwu wybór mocy i barwy światła stosując nowoczesne energooszczędne żarówki LED.
Idealna do oświetlenia przestrzeni pod balkonem, drzwi wejściowych lub altany ogrodowej. Oprawę można zamontować również jako lampę stojąca oświetlając alejkę, podjazd, schody prowadzące do budynku, ogród skalny lub trawnik.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA). Zastosowane materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne.
Lampa występuje również w kolorach: srebrnym, czarnym.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
