Lampa ogrodowa Cube CB-330 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-330 DG to nowoczesny słupek oświetleniowy o kolorze ciemnego popielu i wysokości 33cm, charakteryzuje się minimalistycznym prostokątnym wyglądem.
Oprawa bardzo dobrze nadaje się do oświetlenia schodów prowadzących do budynku, tarasu, alejek i roślinności w ogrodzie, możemy ją zastosować zarówno w otoczeniu domu jaki i do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, parkingu i zieleni wokół pensjonatu, hotelu lub firmy.
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) pozostawiając państwu wybór mocy i barwy światła stosując nowoczesne energooszczędne żarówki LED.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA), zastosowane materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne oraz pozwalają zachować doskonały wygląd przez wiele lat.
Lampa występuje również w kolorach: srebrnym, czarnym oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | ciemny popiel |
