Lampa kinkiet Cube CB-K DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-K DG to nowoczesny, prosty kinkiet o minimalistycznym wyglądzie w kolorze ciemnego popielu.
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) pozostawiając państwu wybór mocy i barwy światła, stosując nowoczesne, energooszczędne żarówki LED.
Doskonale oświetli elewację budynku, drzwi wejściowe, bramę garażową, wiatę lub altanę ogrodową, z powodzeniem odnajdzie się w budownictwie prywatnym oraz komercyjnym oświetlając fasadę naszej firmy, biura, restauracji. Wspaniale współgra z otoczeniem wykonanym z kamienia naturalnego, cegły, drewna.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA). Zastosowane materiały zapewniają doskonały wygląd oraz odporność na warunki atmosferyczne.
Lampa występuje również w kolorach: srebrnym, czarnym.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 14 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
