Lampa ogrodowa Cube CB-580 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-580 BL to minimalistyczny, prostokątny słupek oświetleniowy w kolorze czarnym, o wysokości 58 cm. Nowoczesny design lampy doskonale współgra z otoczeniem współczesnej architektury oraz materiałami takimi jak kamień naturalny, cegła czy drewno. Idealnie sprawdzi się w oświetleniu chodnika lub trawnika biegnącego wzdłuż posesji, podjazdu do Państwa firmy lub parkingu hotelowego.
Źródło światła jest mocowane na gwincie E27 (maksymalnie 20W), co umożliwia zastosowanie energooszczędnej żarówki LED oraz dobór mocy i barwy światła według własnych potrzeb.
Satynowy klosz lampy został wykonany z szkła akrylowego (PMMA), co zapewnia równomierne rozproszenie światła oraz redukcję efektu oślepiania.
Zastosowanie lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego sprawia, że lampa jest wyjątkowo trwała i odporna na zmienne warunki pogodowe.
Lampa jest dostępna również w kolorach: srebrnym, czarnym oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
