Lampa ogrodowa Cube CB-830 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-830 AL to nowoczesny słupek oświetleniowy o minimalistycznym, prostokątnym wzornictwie i wysokości 83 cm.
Źródło światła jest mocowane na gwincie E27 (maksymalnie 20W), co daje Państwu możliwość wyboru mocy i barwy światła, stosując nowoczesne, energooszczędne żarówki LED.
Lampa idealnie nadaje się do oświetlenia ogrodu, tarasu, alejek, podjazdu, znajdzie również zastosowanie w miejscach takich jak tereny przemysłowe, parkingi i chodniki przed biurem, hotelem czy restauracją.
Wykonana jest z lakierowanego proszkowo na kolor srebrny profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA), który rozprasza światło, redukując efekt oślepiania. Zastosowane materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne oraz doskonały wygląd przez wiele lat.
Lampa występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 83 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
