Lampa sufitowa Cube CB-S BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-S BL to nowoczesna, prosta lampa sufitowa o minimalistycznym wzornictwie w kolorze czarnym o wysokości 20,5cm.
Źródłem światła jest wymienna żarówka (sprzedawana oddzielnie), wyposażona w gwint E27 (maks. 20 W). Moc i barwa światła zależą od preferencji użytkownika. Zalecamy stosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Przeznaczona jest do oświetlenia balkonu, ganku, drzwi wejściowych, altan ogrodowych. Oprawę można również zamontować jako lampę stojącą, aby oświetlić alejkę, podjazd, zwieńczenie ogrodzenia lub bramy wjazdowej, oraz podświetlenie ogrodu skalnego.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA), zastosowane materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne.
Lampa występuje również w kolorach: srebrnym, ciemny popiel.
Dane techniczne
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 20,5 cm |
